LG mašina za veš F4WR909P3WID EK000623023
LG mašina za veš F4WR909P3WID: EK000623023
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Uz kupovinu ovog uređaja poklanjamo vam čak 4 pakovanja Vesh kapsula za pranje veša - 2x White Power i 2x Color Power (14 komada u pakovanju), ukupno za do 56 pranja, odnosno i do nekoliko mjeseci korištenja.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.599,00 KM
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Broj programa | 13 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 56.5 cm |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 71 kg |