XIAOMI LED televizor 4S 65", 4K Ultra HD, Smart, Android, SiviID EK000366437
XIAOMI LED televizor 4S 65", 4K Ultra HD, Smart, Android, SiviID: EK000366437
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.299,00 KM
Xiaomi Mi LED TV 4S 65 ANDROID; 65'' Ultra HD ; 2+8G-64bit QC Processor; Google Assistant; Chromecast; Smart Home control-Voice; Netflix, PrimeVideo; Hdmi x3; usb x3; Ci; Lan, WiFi; BT 4.2; Andr...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Xiaomi Mi LED TV 4S 65 ANDROID; 65'' Ultra HD ; 2+8G-64bit QC Processor; Google Assistant; Chromecast; Smart Home control-Voice; Netflix, PrimeVideo; Hdmi x3; usb x3; Ci; Lan, WiFi; BT 4.2; Android 9.0;
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 64-bit Quad-Core Processor, Motion smooth, All-Metal Body |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Vrsta display-a | IPS |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |