SAMSUNG Galaxy Fit2 SM-R220NZKAEUF BLACKID EK000361380
SAMSUNG Galaxy Fit2 SM-R220NZKAEUF BLACKID: EK000361380
- Cijena
- 89,00 KM
Samsung Pametna narukvica | AMOLED zaslon: 1.1 Inch | 3D Zakrivljeno staklo | Mjerenje otkucaja srca | Mjerenje razine stresa | Otpornost na vodu i prašinu |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG Galaxy Fit2 BLACK
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta artikla | Fitness narukvica |
| Vrsta display-a | AMOLED |
| Veličina ekrana | 1.1 " |
| Rezolucija zaslona | 126 x 294 |
| Materijal (remen) | silikon |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Ne |
| Dubina | 11 mm |
| Širina | 19 mm |
| Visina | 47 mm |
| Sučelje | Bluetooth |