Samsung Galaxy Tab S9 X710, SM-X710NZAAEUC, 11", WiFi, 8GB/128GB, Graphite, tabletID EK000563777
Samsung Galaxy Tab S9 X710, SM-X710NZAAEUC, 11", WiFi, 8GB/128GB, Graphite, tabletID: EK000563777
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.099,00 KM
Samsung Galaxy Tab S9 X710, SM-X710NZAAEUC, 10.5", WiFi, 8GB/128GB, Graphite, tablet
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy Tab S9 X710, SM-X710NZAAEUC, 10.5", WiFi, 8GB/128GB, Graphite, tablet
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | Unisoc T610 |
| Veličina ekrana | 10.5 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Vrsta display-a | TFT |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 7040 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |