Samsung Galaxy Tab S8 Ultra X900, SM-X900NZAAEUC, 14.6", WiFi, 8GB/128GB, Grey, tabletID EK000532158
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra X900, SM-X900NZAAEUC, 14.6", WiFi, 8GB/128GB, Grey, tabletID: EK000532158
- Cijena
- 2.799,00 KM
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra X900 GRY, 14,6" WQXGA+ Super AMOLED, Octa-Core, 3 ,09GHZ, Android 13. RAM 8G, ROM 128G, Kamera prednja 8 MPX, Kamera stražnja 13 MPX, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6, Wi-Fi Di...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra X900 GRY, 14,6" WQXGA+ Super AMOLED, Octa-Core, 3 ,09GHZ, Android 13. RAM 8G, ROM 128G, Kamera prednja 8 MPX, Kamera stražnja 13 MPX, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6, Wi-Fi Direct, Boja Siva, Type C x1, S-Pen, 2 godine garancije.
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | Snapdragon |
| Veličina ekrana | 14.6 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Vrsta display-a | IPS LCD |
| Stražnja kamera | 13MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 12MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 11200 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |