Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024), SM-P620NZAAEUC, 10.4" Wi-Fi 4GB/64GB, Gray, tabletID EK000795360
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024), SM-P620NZAAEUC, 10.4" Wi-Fi 4GB/64GB, Gray, tabletID: EK000795360
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 599,00 KM
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024) 10.4" Wi-Fi 64GB/4GB/Gray (S Pen included)
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024) 10.4" Wi-Fi 64GB/4GB/Gray (S Pen included)
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | Exynos 1280 |
| Veličina ekrana | 10.4 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android 15 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 1200 x 2000 |
| Vrsta display-a | TFT |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 7040 mAh |
| Interna memorija | 64 GB |