Arctic LF III PRO 240 A-RGB B AIO CPU Water Cooler 1851, 1700, AM4, AM5ID EK000773318
Arctic LF III PRO 240 A-RGB B AIO CPU Water Cooler 1851, 1700, AM4, AM5ID: EK000773318
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 499,00 KM
Arctic Liquid Freezer III PRO 240 A-RGB Black, Multi Compatible AIO CPU Water Cooler, 1851, 1700, AM4, AM5
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Arctic Liquid Freezer III PRO 240 A-RGB Black, Multi Compatible AIO CPU Water Cooler, 1851, 1700, AM4, AM5
| Tip proizvoda | Hladnjak |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Arctic |
| Dimenzije | 240 x 240 mm |
| Konektor | 4-pin |
| Promjer ventilatora | 240 mm |
| Socket | Intel 1700, 1851, AMD AM4, AM5 |
| Masa | 1675 g |
| Brzina ventilatora (RPM) | 2800 |
| Materijal hladnjaka | Aluminij |
| Vrsta hlađenja | Vodeno |
| Boja osvjetljenja | RGB |