SAMSUNG monitor ViewFinity S7 S70D, 32, 4K, VA, 350 cd/m2, HDR10, HDMI, DP, 60Hz, 5msID EK000794360
SAMSUNG monitor ViewFinity S7 S70D, 32, 4K, VA, 350 cd/m2, HDR10, HDMI, DP, 60Hz, 5msID: EK000794360
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.299,00 KM
SAMSUNG monitor ViewFinity S7 S70D, 32, 4K, VA, 350 cd/m2, HDR10, HDMI, DP, 60Hz, 5ms
Saznaj više
Dostavljamo već od 06.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG monitor ViewFinity S7 S70D, 32, 4K, VA, 350 cd/m2, HDR10, HDMI, DP, 60Hz, 5ms
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Veličina ekrana | 32 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | HDR10 |