SAMSUNG monitor LU28E590DS/EN, 4K UHD 3840x2160, 28 TN, 370 cd/m2, AMD FreeSync, HDMI, DP, 60Hz, 1msID EK000360637
SAMSUNG monitor LU28E590DS/EN, 4K UHD 3840x2160, 28 TN, 370 cd/m2, AMD FreeSync, HDMI, DP, 60Hz, 1msID: EK000360637
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 532,85 KM
Monitor SAMUSNG 28",4K UHD,TN,1ms,60Hz,AMD FreeSync,HDMI,DP,Vesa,2 godine garancije
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Monitor SAMUSNG 28",4K UHD,TN,1ms,60Hz,AMD FreeSync,HDMI,DP,Vesa,2 godine garancije
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Veličina ekrana | 28 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | TN |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Vidljivi ugao | 170° (H) / 160° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 370 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | AMD FreeSync,Tilt,VESA 75x75mm |