PHILIPS monitor 241E1SC/00, E-line Zakrivljeni, FULL HD 1920 x 1080, 24 VA, 250 cd/m2, AMD FreeSync, HDMI, VGA, 75Hz, 4msID EK000426771
PHILIPS monitor 241E1SC/00, E-line Zakrivljeni, FULL HD 1920 x 1080, 24 VA, 250 cd/m2, AMD FreeSync, HDMI, VGA, 75Hz, 4msID: EK000426771
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 359,00 KM
Monitor Philips 241E1SC 23,8" FHD Curved monitor, 75Hz, 4ms, VA, AMD FreeSync, SmartImage (1920 x 1080, 250 cd/m², HDMI/VGA
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Monitor Philips 241E1SC 23,8" FHD Curved monitor, 75Hz, 4ms, VA, AMD FreeSync, SmartImage (1920 x 1080, 250 cd/m², HDMI/VGA
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Philips |
| Veličina ekrana | 23.6 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 75 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Da |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | AMD FreeSync, Zakrivljenost 1500R, Zvučnici 2x3W, Tilt, Vesa 100x100 |