ASUS monitor XG32VC ROG STRIX, Gaming, WQHD 2560x1440, 31,5 VA, 400 cd/m2, FreeSync Premium Pro, DisplayHDR 400, DP, HDMI, USB-C, USB, 170Hz, 1msID EK000470468
ASUS monitor XG32VC ROG STRIX, Gaming, WQHD 2560x1440, 31,5 VA, 400 cd/m2, FreeSync Premium Pro, DisplayHDR 400, DP, HDMI, USB-C, USB, 170Hz, 1msID: EK000470468
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.299,00 KM
ASUS XG32VC, 31,5, 16:9, Panel VA, 2560x1440, 400 cd/m2, 3000:1, 178 °, 178 °, 1 ms, HDMI,DP,USB 3.0 x2,USB-C,3,5 mm Audio Jack, Zakrivljeni, Boja Crna, Postolje podesivo po visini,tilt,swivel,170H...
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
ASUS XG32VC, 31,5, 16:9, Panel VA, 2560x1440, 400 cd/m2, 3000:1, 178 °, 178 °, 1 ms, HDMI,DP,USB 3.0 x2,USB-C,3,5 mm Audio Jack, Zakrivljeni, Boja Crna, Postolje podesivo po visini,tilt,swivel,170Hz,Extreme Low Motion Blur Sync, 125% sRGB, FreeSync Premium Pro, DisplayHDR™ 400
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Veličina ekrana | 31.5 " |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 170 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 400 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | FreeSync Premium PRO, DisplayHDR 400, Zakrivljenost 1800R, Tilt, Swivel, HAS, Vesa 100x100 |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Pivot | Ne |