DELL monitor S3225QS Plus, 32, 4K, VA, 300 cd/m2, AMD FreeSync Premium, HDMI, DP, 120Hz, 4msID EK000794265
DELL monitor S3225QS Plus, 32, 4K, VA, 300 cd/m2, AMD FreeSync Premium, HDMI, DP, 120Hz, 4msID: EK000794265
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate. Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.099,00 KM
Monitor Dell 32 Plus S3225QS, 3840x2160, 4K UHD, 120Hz, VA Antiglare, 16:9, 3000:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms/4ms, AMD FreeSync Premium, 178/178, 2xHDMI, DP, 2x 5W Speakers, Tilt, Slant, Height Adjust, 3Y
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Monitor Dell 32 Plus S3225QS, 3840x2160, 4K UHD, 120Hz, VA Antiglare, 16:9, 3000:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms/4ms, AMD FreeSync Premium, 178/178, 2xHDMI, DP, 2x 5W Speakers, Tilt, Slant, Height Adjust, 3Y
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Dell |
| Veličina ekrana | 32 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | AMD FreeSync Premium, Zvučnici, Tilt |