ASUS ProArt monitor PA329CRV, 31.5" IPS 4K 3840x2160, 60Hz, 5ms, Adaptive SyncID EK000834633
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
ASUS ProArt PA329CRV 31.5" 4K UHD Professional Monitor
31.5" profesionalni 4K UHD IPS monitor dizajniran za kreatore sadržaja i profesionalce. Izuzetna preciznost boja, velika radna površina i vrhunska oštrina čine ga idealnim za obradu fotografija, video produkciju i grafički dizajn.
Veliki 31.5" 4K zaslon pruža obilje prostora za rad s detaljnim projektima i timelineovima.
Precizna reprodukcija boja osigurava pouzdane rezultate u profesionalnom radu.
Moderan i tanak dizajn savršeno se uklapa u studio ili uredski setup.
Zaslon
31.5" IPS, 16:9, 3840×2160 (4K UHD), 178° / 178°
Panel
LED Backlight IPS tehnologija
Osvježavanje
60Hz
Vrijeme odziva
5 ms
Color Accuracy
Profesionalna preciznost boja za kreativni rad
Namjena
Profesionalna obrada fotografije, videa i dizajn
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Veličina ekrana | 31.5 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 400 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 2 kom |
| Ostalo | ProArt kalibracija sa ΔE < 2, USB-C sa 90 W Power Delivery, USB hub (4× USB-A), Adaptive-Sync, HDR10, Ergonomično postolje (Tilt/Swivel/Pivot/Height), VESA 100×100 mm montaža, Anti-Glare |