HP laptop 250 G10 725G5EA, Intel Core i5-1334U, 15.6" FHD Anti-Glare, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, FreeDOSID EK000841264
HP laptop 250 G10 725G5EA, Intel Core i5-1334U, 15.6" FHD Anti-Glare, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, FreeDOSID: EK000841264
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.379,00 KM
- Cijena
- 1.269,90 KM
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Laptop
HP laptop 250 G10 725G5EA, Intel Core i5-1334U, 15.6" FHD Anti-Glare, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, FreeDOS
Pouzdan poslovni laptop sa Intel Core i5 procesorom i Iris Xe grafikom za svakodnevni rad i osnovne grafičke zadatke.







Procesor
Intel Core i5-1334U
Grafika
Intel Iris Xe
Memorija
8GB + 512GB SSD
Specifikacije
Tip proizvoda
Laptop
Brand
HP
Namjena
Business
Model
250 G10
Procesor
Intel Core i5-1334U
Brzina procesora
do 4.6 GHz
Broj jezgri
10
RAM
8 GB
Tip RAM-a
DDR4
SSD
512 GB
Grafika
Intel Iris Xe Graphics
Zasebna grafika
Ne
Ekran
15.6" FHD
Karakteristike ekrana
Anti-glare, 250 nits
Touch
Ne
Operativni sustav
FreeDOS
Tipkovnica
Neosvjetljena
Wi-Fi
Wi-Fi 6
Bluetooth
Da
USB 3.2
2
USB-C
1
HDMI
1
LAN
Ne
Baterija
3-cell
Masa
1.52 kg
Boja
Crna
Garancija
1 godina
O proizvodu
HP 250 G10 je pouzdan poslovni laptop dizajniran za svakodnevni rad, nudeći stabilne performanse i praktičnost u korištenju.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Crna |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | 1334U |
| Brzina procesora | 4.6 GHz |
| Broj jezgri procesora | 10 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Iris Xe Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.52 kg |
| Ostalo | FHD ekran | 250 nits | Anti-glare | Wi-Fi 6 | 3-cell baterija |