Lenovo laptop ThinkPad E16 Gen 3, 21SUS3NA00, 16" WUXGA IPS, AMD Ryzen 5 220, 16GB DDR5, 512GB SSD, AMD Graphics, Windows 11 ProID EK000849437
Lenovo laptop ThinkPad E16 Gen 3, 21SUS3NA00, 16" WUXGA IPS, AMD Ryzen 5 220, 16GB DDR5, 512GB SSD, AMD Graphics, Windows 11 ProID: EK000849437
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 2.645,00 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
2.512,75 KM
Lenovo laptop ThinkPad E16 Gen 3, 16" WUXGA IPS, AMD Ryzen 5 220, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Business laptop
Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3
Pouzdan poslovni laptop sa velikim 16" ekranom, modernim dizajnom i snažnim performansama za svakodnevni rad i multitasking.








Procesor
AMD Ryzen 5
Grafika
AMD Graphics
RAM
16 GB
Specifikacije
Brand
Lenovo
Model
ThinkPad E16 Gen 3
Ekran
16" WUXGA IPS
Procesor
AMD Ryzen 5 220
RAM
16 GB DDR5
SSD
512 GB
Grafika
AMD Graphics
OS
Windows 11 Pro
Težina
1.63 kg
Povezivanje
3x USB 3.1, 2x USB-C, HDMI, LAN
Mreža
Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Garancija
5 godina
O proizvodu
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 je poslovni laptop dizajniran za pouzdanost, sigurnost i dugotrajan rad u profesionalnom okruženju.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Lenovo |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 16 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 220 |
| Brzina procesora | 3.2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 16 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | Intel Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 3.1 gen1 | 3 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.63 kg |
| Ostalo | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, 300 nits, 5MP kamera, IPS |