Laptop HP EliteBook 860 G9, 6T1B9EA, 16 WUXGA IPS 1000nits, Intel Core i7-1260P, 32GB DDR5 4800MHz, 1TB PCIe NVMe SSD, Windows 11 ProID EK000487902
Laptop HP EliteBook 860 G9, 6T1B9EA, 16 WUXGA IPS 1000nits, Intel Core i7-1260P, 32GB DDR5 4800MHz, 1TB PCIe NVMe SSD, Windows 11 ProID: EK000487902
- Cijena
- 4.799,00 KM
HP EliteBook 860 G9 6T1B9EA laptop, 16" WUXGA IPS 1000nits, Intel Core i7-1260P, 32GB DDR5 RAM, 1TB SSD M.2 PCIe NVMe, Osvjetljena tastatura, Windows 11 Pro
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop HP EliteBook 860 G9 6T1B9EA, procesor Intel Core i7-1260P (3.4 GHz base frequency, up to 4.7 GHz, 12 cores), RAM 32GB DDR5-4800MHz, ekran 16" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 1000nits, 100 % RGB, pohrana 1TB PCIe NVMe SSD, grafika Intel Iris Xe Graphics, operativni sistem Windows 11 Pro, Bluetooth, Wi-Fi, težina 1,77kg, boja srebrna, 1x HDMI 2.0, 2x USB 3.1 Type-C with Thunderbolt 4 support, 2x USB 3.1 Gen 1 (1 charging), 1x headphone/microphone combo, Mobilni router Intel 5G Solution 5000, Bang&Olufsen dual stereo zvučnici, 3 godine garancije
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Veličina ekrana | 16.1 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I7 |
| Model procesora | 1260P |
| Brzina procesora | 3.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 12 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Takt memorije | 4800 |
| Kapacitet SSD 1 | 1024 GB |
| Model grafičke kartice | UHD |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Broj HDMI | 1 |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Masa | 1.76 kg |
| Ostalo | Fingeprint reader,Backlit keyboard,TPM,SmartCard reader |