Laptop ASUS VivoBook M515DA-EJ301T, 15,6 FHD IPS, AMD Ryzen 3 3250U, 12GB RAM, 256GB PCIe NVMe SSD, Windows 10 HomeID EK000419536
- Cijena
- 1.249,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Asus M515DA-EJ301T jedan od najmanjih 15-inčnih laptopa na svijetu.
Bilo za posao ili zabavu, ASUS M515 je notebook koji pruža moćne performanse i zadivljujuće slike. Njegov NanoEdge zaslon ima široke kutove gledanja od 178 ° i mat premaz protiv odsjaja za zaista zanimljivo iskustvo. Iznutra ga pokreće AMD Ryzen 3 3250U procesor sa RAM-om od 12 GB 2400 MHz, karakteristikama i inegriranom grafikom AMD Radeon RX Vega 3. Opremljen brzim diskom PCIe® SSD od 256GB koji daje savršenu kombinaciju velikog kapaciteta za skladištenje i brzih podataka za čitanje / pisanje podataka. Tu je i podrška za memoriju Intel® Optane ™1 koja pomaže da se stvari još više ubrzaju.
Kratke tehničke specifikacije:
Laptop Asus M515DA-EJ301T procesor AMD Ryzen 3 3250U, 2,60GHz, Core 4, radna memorija 12GB DDR4, ekran 15,6" FullHD IPS (1920x1080) Anti-glare display, tvrdi disk 256GB PCIe NVMe SSD, operativni sistem Windows 10 Home, grafička kartica AMD Radeon RX Vega 3, stereo zvučnici, HD web kamera, 802.11ax, Bluetooth 4.1, HDMI, 2xUSB 2.0, USB 3.2 Type-C, Micro SD card reader, masa 1,8 kg, boja siva
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 3 |
| Model procesora | 3250U |
| Brzina procesora | 2.6 GHz |
| Broj jezgri procesora | 2 |
| RAM memorija | 12 GB |
| Takt memorije | 2400 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 256 GB |
| Kapacitet HDD | 0 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Vega 8 |
| Operativni sistem | Windows 10 Home |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 2 |
| Masa | 1.8 kg |
| Ostalo | HD web camera, Micro SD card reader |