Laptop Acer Aspire 3 NX.HF9EX.03L, 15,6 FHD, AMD Ryzen 7 3700U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon RX Vega 10ID EK000372116
- Cijena
- 1.299,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Acer Aspire 3 laptope karakterizira zapanjujuće tanko kućište i taktilno naglašena površina koji ističu karakteristike realističnog dizajna koji vam omogućuju da budete aktivni, uključeni i u pokretu te se odlikuju tehnologijom koja odgovara vašem stilu života. Precizna dodirna pločica ima brži odziv od standardnih dodirnih pločica, zbog čega možete učinkovitije raditi, a zahvaljujući prostranom tvrdom disku možete jednostavno spremati i dijeliti svoje važne projekte i podatke.
Kratke tehničke specifikacije:
Acer Aspire 3 A315-42-R9SF NX.HF9EX.03L, procesor AMD Ryzen 7 3700U, 2,30 GHz, Core 4, RAM 16GB DDR4, ekran 15,6" FHD (1920x1080) ComfyView, tvrdi disk 512GB PCIe NVMe SSD, grafička kartica AMD Radeon RX Vega 10, operativni sistem Linux bez grafičkog sučelja, web kamera, stereo zvučnici, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Gigabit Ethernet, 2x USB 2.0, USB 3.1, HDMI, masa 1,90 kg, boja crna, jamstvo 24 mj. fizičke osobe / 12 mj. pravne osobe
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Acer |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7 |
| Model procesora | 3700U |
| Brzina procesora | 2.3 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 2666 |
| Tip memorije | DDR4 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon RX Vega 10 |
| Model grafičkog čipa | Radeon RX Vega 10 |
| Operativni sistem | Linux bez grafičkog sučelja |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 1 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 0 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 2 |
| Masa | 1.9 kg |
| Ostalo | web kamera, stereo zvučnici, jamstvo 24 mj. fizičke osobe / 12 mj. pravne osobe |