HP laptop 255R G10 C8JN1AT, AMD Ryzen 5 7535U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOSID EK000837993
HP laptop 255R G10 C8JN1AT, AMD Ryzen 5 7535U, 15.6" FHD Anti-Glare, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOSID: EK000837993
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate bez kamata i naknada.
- 1.159,00 KM
- Cijena
- 1.104,90 KM
HP laptop 255R G10 C8JN1AT, 15.6" FHD Anti-Glare, AMD Ryzen 5 7535U, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOS
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.04.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
OFFICE LAPTOP
HP 255R G10, Ryzen 5 7535U, 16GB DDR5, 512GB SSD, 15.6" FHD, FreeDOS
Pouzdan 15.6" laptop za svakodnevni rad, multitasking i kancelarijske zadatke.







Procesor
Ryzen 5 7535U
6 jezgri · do 4.6 GHz
Memorija
16GB DDR5
Max 32GB
Pohrana
512GB SSD
NVMe
Ekran
15.6" FHD
1920×1080 · Anti-Glare
Specifikacije
Grafika
AMD Radeon Graphics
Operativni sistem
FreeDOS
Wi-Fi
Wi-Fi 6
Bluetooth
5.4
USB Type-C
Da
HDMI
1×
LAN (RJ45)
Ne
Težina
1.52 kg
Jamstvo
1 godina
O proizvodu
HP 255R G10 je pouzdan laptop za svakodnevne zadatke, rad sa dokumentima i online aplikacijama.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | HP |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 5 |
| Model procesora | 7535U |
| Brzina procesora | 4.6 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Kapacitet SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.52 kg |
| Ostalo | FHD Anti-Glare | Wi-Fi 6 | HD kamera | 1 slobodan RAM slot | Max RAM 32GB | 3-cell baterija |