ASUS laptop Zenbook Duo UX8406CA-QL041W, 14" 3K OLED Touch 120Hz, Intel Core Ultra 9 285H, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 HomeID EK000849431
ASUS laptop Zenbook Duo UX8406CA-QL041W, 14" 3K OLED Touch 120Hz, Intel Core Ultra 9 285H, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 HomeID: EK000849431
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 4.455,00 KM
ASUS laptop Zenbook Duo UX8406CA-QL041W, 14" 3K OLED Touch 120Hz, Intel Core Ultra 9 285H, 32GB LPDDR5X RAM, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Home
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Office laptop
Laptop ASUS Zenbook Duo UX8406CA-QL041W
Inovativni dual-screen laptop s OLED touch ekranima i vrhunskim Intel Core Ultra 9 procesorom za maksimalnu produktivnost i multitasking.








Procesor
Intel Core Ultra 9 285H
Grafika
Intel Arc Graphics
RAM
32 GB
Specifikacije
Brand
ASUS
Model
Zenbook Duo UX8406CA
Ekran
14" 3K OLED Touch 120Hz
Procesor
Intel Core Ultra 9 285H
RAM
32 GB LPDDR5X
SSD
1 TB
Grafika
Intel Arc Graphics
OS
Windows 11 Home
Težina
1.65 kg
Povezivanje
USB 3.1, HDMI
Mreža
Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4
Garancija
24 mjeseca
O proizvodu
ASUS Zenbook Duo UX8406CA donosi revolucionarni dual-screen dizajn koji omogućava napredan multitasking i veću produktivnost u svakodnevnom radu.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Da |
| Veličina ekrana | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 9 |
| Model procesora | 285H |
| Brzina procesora | 2.9 GHz |
| Broj jezgri procesora | 16 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Arc Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Arc Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Osvjetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.1 gen1 | 1 kom |
| USB type C | 0 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.65 kg |
| Ostalo | Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, 400 nits, 16:10, 1080p kamera, OLED, Touch, 120Hz |