ASUS laptop Vivobook Flip 14 TP3407SA-SG155W, 90NB14Y1-M00HR0, 14" WUXGA OLED Touch, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 HomeID EK000849429
ASUS laptop Vivobook Flip 14 TP3407SA-SG155W, 90NB14Y1-M00HR0, 14" WUXGA OLED Touch, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 HomeID: EK000849429
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 3.339,00 KM
ASUS laptop Vivobook Flip 14 TP3407SA-SG155W, 14" WUXGA OLED Touch, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X RAM, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, Windows 11 Home
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Office laptop
Laptop ASUS Vivobook Flip 14 TP3407SA-SG155W
Svestran 2-u-1 laptop s OLED touch ekranom, snažnim Intel Core Ultra 7 procesorom i 32 GB RAM-a za rad, multimediju i svakodnevnu produktivnost.
Procesor
Intel Core Ultra 7 258V
Grafika
Intel Arc Graphics
RAM
32 GB
Specifikacije
Brand
ASUS
Model
Vivobook Flip 14 TP3407SA-SG155W
Ekran
14" WUXGA OLED Touch
Procesor
Intel Core Ultra 7 258V
RAM
32 GB LPDDR5X
SSD
1 TB
Grafika
Intel Arc Graphics
OS
Windows 11 Home
Težina
1.57 kg
Povezivanje
2x USB 3.1, 1x USB-C, HDMI, microSD
Mreža
Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4
Garancija
24 mjeseca
O proizvodu
ASUS Vivobook Flip 14 TP3407SA-SG155W je moderan i fleksibilan laptop koji zahvaljujući 2-u-1 dizajnu omogućava rad u laptop, tablet, tent i stand načinu korištenja.
| Tip proizvoda | Laptop |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Da |
| Veličina ekrana | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 7 |
| Model procesora | 258V |
| Brzina procesora | 2.2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Arc Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Arc Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Osvjetljena tastatura | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 3.1 gen1 | 2 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.57 kg |
| Ostalo | Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, 300 nits, 16:10, microSD, 1080p IR kamera, OLED, Touch |