Samsung Galaxy Watch Active2 40mm SM-R830NZKASEE Aqua Black (Aluminum, Bluetooth, Strap: Sport Band)ID EK000361369
Samsung Galaxy Watch Active2 40mm SM-R830NZKASEE Aqua Black (Aluminum, Bluetooth, Strap: Sport Band)ID: EK000361369
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 549,00 KM
Samsung Pametni sat | Super AMOLED zaslon: 1.4 Inch | Interna memorija: 4 GB | Bluetooth 5.0 A2DP, LE | IP68 - Vodootporan | Pet različitih senzora |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy Watch Active2 40mm Aqua Black (Aluminum, Bluetooth, Strap: Sport Band)
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta display-a | Super Amoled |
| Veličina ekrana | 1.2 " |
| Rezolucija zaslona | 360 x 360 |
| Materijal (remen) | silikon |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Da |
| Dubina | 10.9 mm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 40 mm |
| Sučelje | Bluetooth |