GARMIN Vivofit jr. 3 Black Panther fitness narukvicaID EK000585150
Dostavljamo već od 08.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
IZGLEDAJTE POPUT SUPERJUNAKA
vívofit jr. 3 nije samo uređaj za praćenje fitness aktivnosti za djecu. To je interaktivan doživljaj u kojem dijete aktivnostima otključava uzbudljive pustolovine u aplikaciji Marvel Avengers1.
AKTIVNOST OTKLJUČAVA PUSTOLOVINU
Dijete će uz vašu pomoć otključati nove pustolovine i ponovo proživjeti najuzbudljivije trenutke serijala Infinity Saga sa svojim omiljenim Marvel Avengers likovima.
IGRA IZAZOVA U DODIRIVANJU ZASLONA
60 minuta dnevne aktivnosti ne otključava samo pustolovinu. Što više aktivnih minuta djeca zabilježe, imat će više prilika za igranje uzbudljive igre izazova u dodirivanju zaslona.
BODOVI ZA PRIKUPLJENO KAMENJE BESKONAČNOSTI
Ostvarivanjem dnevnih ciljeva aktivnosti djeca se nagrađuju bodovima za prikupljeno kamenje beskonačnosti. S tim bodovima mogu otkriti legendarne nove slike Avengersa.
| Širina | 14.11 mm |
| Vodootporan | Da |
| Visina | 14.11 mm |
| Kapacitet baterije | 200 mAh |
| Sučelje | Bluetooth |
| Senzori | Brzinomjer |
| Rezolucija zaslona | 112 x 112 |
| NFC | Ne |
| Masa | 25 g |
| Dubina | 0 mm |
| Materijal (remen) | silikon |
| Vrsta display-a | n/a |
| Trajanje baterije (uobičajeno korištenje) | do 7 dana |