VIVAX usisavač VCC-850G Astro Ciklonski bez vrećice; 850 W; HEPA filterID EK000616065
VIVAX usisavač VCC-850G Astro Ciklonski bez vrećice; 850 W; HEPA filterID: EK000616065
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- Cijena
- 155,00 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
147,25 KM
VIVAX usisivač bez vrećice VCC-850G Astro | Snaga: 850 W | Filtracija: HEPA filter | Kapacitet posude: 2 L | Prilagodljivost: Nastavak za pukotine, nastavak za prašinu | Radni domet: 9 m |
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Vivax |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Crna |
| Snaga | 850 W |
| Snaga usisivača | 850 W |
| Buka (dB) | 80 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 2 l |
| Radni domet | 9 m |
| Dužina kabla | 6 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 4.2 kg |