PHILIPS uređaj za čišćenje mrlja XW3193/11 Serija 3000ID EK000858206
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips Serija 3000 uređaj za čišćenje mrlja XW3193/11
Philips uređaj za čišćenje mrlja serije 3000 XW3193/11 omogućava brzo i efikasno uklanjanje mrlja s različitih mekih površina poput tepiha, madraca, kauča i sjedišta automobila. Zahvaljujući snažnom motoru i profesionalnoj formuli deterdženta, lako uklanja tvrdokorne mrlje, prolivene tekućine i neugodne mirise, ostavljajući površine svježima i čistima. Široka četka za čišćenje omogućava brže čišćenje većih površina, dok inteligentni LED zaslon pruža jednostavno upravljanje i informacije o radu uređaja. Automatsko čišćenje crijeva dodatno olakšava održavanje, a kompaktan dizajn omogućava praktično odlaganje čak i u manjim prostorima.
Specifikacije
| Naziv proizvoda | Philips XW3193/11 |
| Tip proizvoda | Uređaj za čišćenje mrlja |
| Serija | Serija 3000 |
| Snaga | 400 W |
| Razina buke | 81 dB |
| Napon | 220 – 240 V |
| Frekvencija | 50 – 60 Hz |
| Sistem čišćenja | PowerCyclone Aqua |
| LED zaslon | Da |
| Automatsko čišćenje crijeva | Da |
| Namjena | Tepisi, madraci, kauči, auto sjedala |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije proizvoda | 26,2 × 39,7 × 32,3 cm |
| Masa proizvoda | 6,628 kg |
| Boja | Crna / siva |
| Proizvedeno u | Kina |
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Philips |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga usisivača | 400 W |
| Buka (dB) | 81 dB |
| Radni domet | 6.5 m |
| Neto težina | 6.63 kg |