KARCHER parni čistač SC 5 EF Iron Select Bath EditionID EK000856684
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Iskoristi do -37% popusta na Kärcher asortiman + dodatnih -5% u košarici! Akcija traje do 31.5.2026. ili isteka sredstava. Pogledaj cijelu ponudu ovdje.
- 1.529,00 KM
- Cijena
- 1.259,90 KM
Dodatnih -5% u košarici
Dostavljamo već od 22.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
KARCHER parni čistač SC 5 EF Iron Select Bath Edition
SC 5 EasyFix Iron Select Bath Edition obećava apsolutnu snagu čišćenja: s izvanrednim tlakom pare od 4,2 bara, najbolji je čistač parom u svojoj klasi. Četverostupanjska kontrola pare omogućuje vam podešavanje protoka pare po želji. Temeljito čišćenje Kärcher čistačem parom uklanja 99,999% virusa¹⁾ i 99,99% svih uobičajenih kućnih bakterija²⁾ s tipičnih tvrdih površina u kućanstvu. Zahvaljujući širokom rasponu dostupnog pribora, može savršeno očistiti glatke površine, nape, kutove i pukotine. Posebno praktično glačalo na paru, koje je također uključeno, ubrzava glačanje za 50%. Funkcija VapoHydro također vam omogućuje dodavanje vruće vode i olakšava uklanjanje i ispiranje tvrdokorne prljavštine. Fleksibilna mlaznica za pod EasyFix ima impresivnu i učinkovitu tehnologiju lamela. Pomoću sustava s čičkom i petljom možete praktično pričvrstiti krpu za čišćenje poda na mlaznicu za pod bez da dođe u kontakt s prljavštinom. Spremnik za vodu može se ukloniti i trajno napuniti. Također ima ugrađeni pretinac za pohranu kabela, pretinac za pohranu pribora i parkirni položaj za podnu mlaznicu.


Funkcija VapoHydro
Spajanje vruće vode uz paru. To će pomoći u otapanju prljavštine i olakšati njezino ispiranje. Za još bolje rezultate čišćenja.

EasyFix set za čišćenje poda s fleksibilnim zglobom na podnoj mlaznici i udobnim pričvršćivanjem krpe za pod pomoću čička.
Optimalni rezultati čišćenja na raznim tvrdim podovima u kućanstvu zahvaljujući učinkovitoj tehnologiji lamela. Izmjena krpe bez kontakta s prljavštinom i praktično pričvršćivanje krpe za pod zahvaljujući sustavu čičak traka. Ergonomsko, učinkovito čišćenje s dobrim kontaktom s podom za sve veličine zahvaljujući fleksibilnom zglobu mlaznice.

Stalno dopunjavanje odvojivog spremnika za vodu
Za kontinuirano čišćenje i praktično punjenje vodom.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Višenamjenski pribor | Omogućava čišćenje različitih površina prema potrebi pomoću podne mlaznice, ručne mlaznice, okrugle četke i drugog pribora. |
| Pribor uključen s glačalom na paru | Glačalo na paru pod tlakom dolazi s fiksnom postavkom temperature, automatskim isključivanjem i glatkom površinom, uz mogućnost uštede do 50% vremena. |
| Krpa za čišćenje poda i poklopac ručne mlaznice | Namijenjeni su za temeljite rezultate čišćenja te bolje otapanje i uklanjanje prljavštine. |
| Sigurnosna brava za djecu | Sustav zaključavanja na parnom pištolju pruža zaštitu od neovlaštene upotrebe, posebno u blizini djece. |
| 4-stupanjsko podešavanje jačine pare | Količina pare može se individualno podesiti prema vrsti površine i stepenu zaprljanosti. |
| Prostor za pohranu dodatne opreme | Omogućava praktično spremanje pribora i jednostavno odlaganje podne mlaznice tokom pauza u radu. |
| Prekidač za uključivanje/isključivanje | Uređaj se jednostavno uključuje i isključuje pomoću prekidača na kućištu. |
| Ugrađeni pretinac za pohranu kabela | Omogućava sigurno i uredno skladištenje kabela i ostalog pribora. |
| Tehničke specifikacije | |
| Potvrda o ispitivanju | Uklanja do 99,999% virusa i 99,99% bakterija |
| Površinski kapacitet s punim spremnikom (m²) | cca. 150 |
| Toplinska snaga (W) | 2250 |
| Maksimalni tlak pare (bar) | maks. 4,2 |
| Duljina kabela (m) | 6 |
| Vrijeme zagrijavanja (min) | 3 |
| Kapacitet bojlera (l) | 0,5 |
| Volumen spremnika (l) | 1,5 |
| Broj faza (Ph) | 1 |
| Napon (V) | 220 - 240 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Boja | Bijela |
| Težina bez pribora (kg) | 6 |
| Težina s pakiranjem (kg) | 10.467 |
| Dimenzije (D × Š × V) (mm) | 439 x 301 x 305 |
| Opseg isporuke | |
| Univerzalna krpa za čišćenje poda EasyFix | 1 komad |
| Navlaka od mikrovlakana za ručnu mlaznicu | 1 komad |
| Prašak za uklanjanje kamenca | 3 komada |
| Točkasta mlaznica | Uključeno |
| Ručna mlaznica | Uključeno |
| Mlaznica za prozore Comfort | Uključeno |
| Okrugla četka, crna | 1 komad |
| XXL četka za pukotine | Uključeno |
| Parno glačalo EasyFinish | Uključeno |
| Podna mlaznica | EasyFix |
| Količina parnih cijevi | 2 komada |
| Duljina crijeva za paru | 0,5 m |
| Oprema | |
| Sigurnosna brava za djecu | Da |
| Sigurnosni ventil | Da |
| Podešavanje količine pare | Na uređaju, 4 razine |
| Spremnik | Odvojiv i može se puniti po potrebi |
| Parno crijevo s pištoljem | 2,3 m |
| Željezni priključak | Da |
| Ugrađeni prekidač za uključivanje/isključivanje | Da |
| Funkcija VapoHydro | Da |
| Pohranjivanje dodatne opreme na uređaju | Da |
| Napomena | Čišćenje određenih mjesta Kärcher parnim čistačem, odnosno 30 sekundi pare na najvišoj postavci i u izravnom kontaktu s površinom, uklanja 99,999% virusa s ovojnicom poput virusa gripe, uz izuzetak virusa hepatitisa B, s uobičajenih glatkih tvrdih površina u domu. Čišćenje brzinom od 30 cm/s na najvišoj postavci pare i u izravnom kontaktu s površinom uklanja 99,99% uobičajenih kućnih bakterija na glatkim tvrdim površinama u domu. |
| Tip proizvoda | Parni čistači |
| Brand | Karcher |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga | 2250 W |
| Vrijeme zagrijavanja | 180 s |
| Dužina kabla | 6 m |
| Visina | 30.5 cm |
| Širina | 20.1 cm |
| Dubina | 43.9 cm |
| Neto težina | 10.467 kg |