Temeljito mokro čišćenje
Kontinuirano vlaženje mikrovlakana svježom vodom i prikupljanje prljavštine za blistavo čiste podove.
Iskoristi do -37% popusta na Kärcher asortiman + dodatnih -5% u košarici! Akcija traje do 31.5.2026. ili isteka sredstava. Pogledaj cijelu ponudu ovdje.
Dodatnih -5% u košarici
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
RCF 3 donosi automatizirano brisanje i skupljanje prljavštine uz provjerenu FC valjkastu tehnologiju. Opremljen detekcijom tepiha, sistemom s dvije posude (svježa i prljava voda) te preciznom LiDAR navigacijom, čisti brzo, tiho i efikasno – idealan za sve zapečaćene tvrde podove.
Kontinuirano vlaženje mikrovlakana svježom vodom i prikupljanje prljavštine za blistavo čiste podove.
Odvojeni spremnici za svježu (430 ml) i prljavu vodu (115 ml) uz LED i notifikacije u aplikaciji.
Ultrazvučni senzor prepoznaje tepihe i sprječava kvašenje, a postavke se mogu mijenjati u aplikaciji.






| Vrijeme punjenja baterije | ≈ 180 min |
| Vrsta baterije | Litij-jonska, 5,2 Ah |
| Trajanje čišćenja | do 120 min (≈ 80 m²) |
| Rezervoar svježe vode | 430 ml |
| Rezervoar prljave vode | 115 ml |
| Dimenzije | Ø 340 mm × 120 mm visina |
| Težina robota | 4,5 kg |
| Vrsta čišćenja | Mokro automatsko / lokalno / sistematsko |
| Boja | Bijela |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Karcher |
| Tip proizvoda | Robotski usisavači |
| Vrijeme punjenja | 3 h |
| Vrijeme rada | 120 min |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.43 l |
| Baza za automatsko pražnjenje spremnika | Ne |
| Mokro usisavanje | Da |
| Mapiranje prostora | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 12 cm |
| Širina | 34 cm |
| Neto težina | 4.5 kg |