Philips parna postaja HI5918/20ID EK000267909
Philips parna postaja HI5918/20ID: EK000267909
Ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane VIVAX, Beko i Philips proizvode.
Akcija traje od 25. maja do 1. juna. Ponudu pogledajte ovdje.
- Cijena
- 259,00 KM
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
246,05 KM
Philips parna stanica HI5918/20 • Maksimalni pritisak pumpe od 5,2 bara • Do 100 g/min konstantni izlaz pare (kontinuirana para) • Do 200 g/min pojačanje pare • Keramička ...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips parna stanica HI5918/20
• Maksimalni pritisak pumpe od 5,2 bara
• Do 100 g/min konstantni izlaz pare (kontinuirana para)
• Do 200 g/min pojačanje pare
• Keramička grijna ploča
• Uklonjivi spremnik za vodu 1,1 l
• Podsjetnik za uklanjanje kamenca
• Spremnik za uklanjanje kamenca
• Automatsko isključivanje
• Air-Control sistem
• Maksimalni pritisak pumpe od 5,2 bara
• Do 100 g/min konstantni izlaz pare (kontinuirana para)
• Do 200 g/min pojačanje pare
• Keramička grijna ploča
• Uklonjivi spremnik za vodu 1,1 l
• Podsjetnik za uklanjanje kamenca
• Spremnik za uklanjanje kamenca
• Automatsko isključivanje
• Air-Control sistem
| Brand | Philips |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga glačala | 2400 W |
| Snaga | 2400 W |
| Pritisak pare | 5 bar |
| Neprestana para | 100 g/min |
| Dodatna količina pare | 180 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.1 l |
| Spremnik za vodu | Odvojiv |
| Indikator praznog spremnika | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Sustav protiv vodenog kamenca | Da |
| Podsjetnik na uklanjanje kamenca | Da |
| Dolijevanje vode za vrijeme glačanja | Da |
| Visina | 27 cm |
| Širina | 36.2 cm |
| Dubina | 26.3 cm |
| Neto težina | 3.2 kg |