GAGGIA aparat za espresso kafu EG2111/03 ESPRESSO STYLE ručni, 1900 W, crno-crveniID EK000642946
- Cijena
- 299,90 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Gaggia Espresso Style
Uživajte u savršenom espressu kod kuće
Gaggia Espresso Style su savršen početak za vašu barista avanturu kod kuće. Ovaj aparat, dizajniran i proizveden u Italiji, omogućava vam da pripremite espresso, vruću vodu i pjenasto mlijeko uz jednostavno korištenje i visok kvalitet. Dostupan u Lava Red i Stone Black bojama, donosi vrhunski italijanski dizajn i performanse.
PID tehnologija omogućava preciznu kontrolu temperature tokom procesa kuvanja i pjenjačenja mlijeka, što garantuje optimalne rezultate. Poboljšano pjenje mlijeka zahvaljujući stabilnijem mlaznici i artikuliranoj pannarello omogućava lakše formiranje savršene pjene. Uz automatsko pre-kuvavanje, svaka kafa ima bogatiji ukus, a novi ergonomski filter-holder osigurava ravnomerno tampiranje za besprijekorne esprese.
Za ljubitelje praktičnosti, ovaj aparat nudi 2-stupanjski drip tray i memo funkciju za pohranu vaših omiljenih postavki espressa, čineći pripremu još lakšom.

Unaprijeđeno korisničko iskustvo
Kompaktan i jednostavan za korištenje, idealan za početnike.

Italijanski dizajn
100% dizajniran i napravljen u Italiji, u fabrici Gaggio Montano.
Autentičan IN-CUP kvalitet
Pripremite i isprobajte autentičan italijanski espresso sa crema naturale i pjenastim mlijekom.

| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Korisničko sučelje | Tastatura sa pozadinskim osvjetljenjem |
| Držač filtra | Plastika crna/srebrna |
| Sistem za mlijeko | Artikulirani panel |
| Dostupne boje | Stone Black |
| Pasivni zagrijavač šolja | ✔ Nehrđajući čelik |
| Logo | Kromirani znak |
| Varijante napitaka i kvaliteta u šoljici | |
| Espreso | ✔ |
| Para | ✔ |
| Topla voda | ✔ |
| Kafa u kapsulama | ✔ POD SISTEM |
| Pritisak pumpe | 15 bara |
| Uključeni filteri | Filteri za savršenu kremu / Dvostruka komora / 1 filter 2 šoljice / 1 filter 1 šoljica / vafel |
| Pre-infuzija | Automatska |
| PID | ✔ |
| Boiler | Nehrđajući čelik |
| Jednostavnost upotrebe i održavanje | |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1,2 l izvadiv ili punjiv |
| Funkcija MEMO | ✔ |
| Istovremeno kuvanje 2 šoljice kafe | ✔ |
| Kafa | Mljevena kafa i kapsule / Jedna porcija |
| Posuda za kapanje | Plastika |
| Veličina šolje (maksimalna visina) | 76 mm (sa posudom za kapanje) / 102 mm (bez posude za kapanje) |
| Ciklus ispiranja | Ručno sa alarm LED |
| Materijali, završna obrada i dimenzije | |
| Dimenzije proizvoda (D x Š x V) | 19,9 x 30,3 x 25,5 cm |
| Težina proizvoda | 3,7 kg |
| Karoserija | ABS plastika |
| Parni sprej | Plastika |
| Posuda za kapanje | Plastika |
| Boiler | Nehrđajući čelik |
| Energetska potrošnja i dodatna oprema | |
| Automatski stand-by | ✔ |
| Uključeni dodaci | Dispenzer za kafu/štampu |
| Napajanje | 230-240V 50Hz TBC W / 1900W |
| Proizvodnja | Italija |
| Ostalo | Dugmad sa pozadinskim osvetljenjem | Ergonomski držač filtera za dvoslojne filtere od ABS + nerđajućeg čelika |
| Brand | Gaggia |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crno/Crvena |
| Snaga | 1900 W |
| Tip proizvoda | Aparati za espresso kafu |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.2 l |
| Display | Ne |
| Dvostruka šoljica | Da |
| Mlin za kafu u zrnu | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Automatsko uklanjanje kamenca | Ne |
| Visina | 30.3 cm |
| Širina | 19.9 cm |
| Dubina | 25.5 cm |
| Neto težina | 3.7 kg |