Babyliss pegla za kosu ST573E Hydro Fusion, 26mmID EK000639055
Babyliss pegla za kosu ST573E Hydro Fusion, 26mmID: EK000639055
- 224,00 KM
- Cijena
- 132,90 KM
Pegla za kosu BaByliss ST573E | Automatsko gašenje | Advanced Ceramics™ sistem | Ploče veličine 120 × 25 mm | Zaobljene ploče |
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pegla za kosu ST573E | BaByliss HYDRO-FUSION
Pegla za kosu ST573E Hydro-Fusion koristi naprednu PLASMA tehnologiju s dvostrukim jonskim sistemom koji hidrira kosu i smanjuje kovrdžanje. Pozitivni i negativni joni rade zajedno na očuvanju vlage u kosi i eliminaciji statičkog elektriciteta tokom stiliziranja. Ovaj uređaj pruža sjajan završni efekat – vaša kosa će biti svileno meka, sjajna i njegovana.
Idealan izbor za one s prirodno kovrdžavom i teže upravljivom kosom, zahvaljujući plasma tehnologiji koja omogućava da i najzahtjevniji pramenovi postanu ravni i glatki.

| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije grijaćih ploča | 25 mm širine, 120 mm dužine |
| Raspon temperature | 5 nivoa: od 150 °C do 235 °C |
| Premaz ploča | Keramički premaz za ravnomjerno klizanje |
| Napredna PLASMA tehnologija | Dvostruki jonski sistem za hidrataciju i eliminaciju elektriciteta |
| Napredni sistem zagrijavanja | Advanced Ceramic™ za konstantnu temperaturu duž cijele ploče |
| Vrijeme zagrijavanja | Spremna za upotrebu nakon 30 sekundi |
| Indikator | Jonski LED indikator |
| Automatsko isključivanje | Sigurnosna funkcija automatskog isključivanja |
| Kabel | Rotirajući kabel dužine 2,5 m |
| Zaštita od toplote | Podloga za sigurnu upotrebu |
| Garancija | 2 godine |
| Ostalo | Napredna PLASMA tehnologija sa dualnim jonskim sistemom | Advanced Ceramic sistem zagrijavanja | Jonski LED indikator | Podloga za zaštitu od toplote |
| Tip proizvoda | Pegle za kosu |
| Brand | Babyliss |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Broj postavki temperature | 5 |
| Minimalna temperatura | 140 C |
| Maksimalna temperatura | 235 C |
| Vrijeme zagrijavanja | 30 s |
| Širina ploče | 25 cm |
| Keramički premaz | Da |
| Dužina kabla | 2.5 m |
| Torbica | Ne |