KETTLER orbitrek Nova PID EK000434410
KETTLER orbitrek Nova PID: EK000434410
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
KETTLER orbitrek Nova P Garancija: 2 godine Stepen otpora: 16 Nosivost: 130 kg
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Eliptični trenažer Kettler Nova P je kompaktni početni model crosstrainera.Kompjuter vam omogučava mnoge programe i važne informacije tokom vježbanja.
Kompaktna izvedba vam omogučava uštedu prostora.Zamašnjak od 14 kg vam nudi optimalne mogučnosti vježbanja
| PROIZVOĐAČ | Kettler |
|---|---|
| JAMSTVO | 2 godine |
| MATERIJAL | Metal, Plastika |
| KOMBINACIJA BOJA | sivo, antracit |
| PRIKAZ KOMPJUTERA | sobna temperatura, vrijeme, udaljenost, ukupna udaljenost, brzina, potrošnja energije, otkucaj srca |
| ZASLON | LCD osvjetljenje pozadine |
| PRIKAZ SNAGE U W | Ne |
| MJERENJE PULSA | senzor za ruke |
| KOMPATIBILAN SA POLAR-OM | Da |
| GORNJA GRANICA PULSA | optički i zvučni signal upozorenja |
| PROSJEČNA VRIJEDNOST NA KRAJU TRENINGA | Ne |
| STALNI PRIKAZ | 7 funkcija |
| MEMORIJA ZA SPREMANJE PROFILA | 100 |
| PRIKLJUČAK ZA PC | ne |
| UKUPAN BROJ TRENING PROGRAMA | 12 |
| CILJANI TRENING (FAT/FIT/MANUAL) | Da |
| ZAŠTITA TIPKI OD ZNOJA | Da |
| PRIJENOS SNAGE | remenski |
| TEŽINA ZAMAŠNJAKA | 14 kg |
| UPRAVLJANJE SNAGOM | ovisno o brzini okretaja |
| PODRUČJE SNAGE | 1-16 |
| ELEKTRIČNO NAPAJANJE | mrežni priključak |
| LEŽAJEVI | Da |
| MAKSIMALNO OPTEREĆENJE | 130 kg |
| MAKSIMALNO OPTEREĆENJE | 130 kg |
| DIMENZIJE PROIZVODA (D/Š/V) | 132 / 62 / 169 cm |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Kettler |
| Maksimalna nosivost | 130 kg |
| Funkcije kompjutera | Sobna temperatura, vrijeme, udaljenost, ukupna udaljenost, brzina, potrošnja energije, otkucaj srca |
| Težina zamajca | 14 kg |
| Stepeni otpora | 16 |
| Mjerenje pulsa | Da |