TCL QLED televizor 32S51K, Full HD, Smart TV, Google TV, HDR 10, Dolby Audio, Tanki dizajnID EK000711880
TCL QLED televizor 32S51K, Full HD, Smart TV, Google TV, HDR 10, Dolby Audio, Tanki dizajnID: EK000711880
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 499,00 KM
- Cijena
- 349,90 KM
TCL QLED televizor 32S51K | Dijagonala: 32"/80 cm | Full HD | Smart TV Google TV | HDR 10 | Dolby Vision
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
QLED TV
Izuzetne boje QLED-a
Kvantni skok u prikazu
Dobrodošli u svijet televizora budućnosti. LED je revolucioniran uz dodatak milijardi kvantnih tačaka (Quantum Dot) nanokristala. Vaš čisti televizor ultra visoke definicije filtrira se kroz sloj kvantne tačke (QD), poboljšavajući živost slika – za vodeću paletu boja i svjetlinu u industriji.
Beskonačne boje
Poboljšajte svoje zabavno iskustvo i uživajte u preciznim bojama koje su svjetlije i živopisnije. TCL QLED televizori su opremljeni najsavremenijim hardverom i vodećim tehnologijama u industriji, pružajući optiku sljedećeg nivoa.

Više od milijardu boja
Ono što leži ispred vas je televizor koji ilustruje širu paletu boja. Baš kao da svjedočite svijetu boja kroz kaleidoskop.
Prekoračiti
1 milijarda boja

Široki ugao gledanja
TCL QLED TV smanjuje odsjaj i održava boju pod bilo kojim uglom, što znači da možete vidjeti konzistentno detaljnu sliku sa svakog mjesta u kući.


Pravo i impresivno iskustvo
4K UHD rezolucija može prikazati sitne detalje u sceni i pružiti višeslojno iskustvo dubine polja. Na primjer, teksturu zgrada, grane i lišće biljaka, životinjsku dlaku i druge visoko hijerarhijske slike.

Mini LED susreće kvantnu tačku
Čist TV signal ultra visoke definicije filtrira se kroz sloj od preko milijardu kvantnih tačaka nanokristala. Kombinacija vodećih tehnologija poboljšava svjetlinu, postiže veći kontrast i postiže vrhunsku preciznost boja.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | QLED · FHD · HDR 10 · Dolby Audio · Google Cast · Tanki dizajn · Višestruki način gledanja |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Težina | 3.2 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 422 x 715 x 75 |
| (V x Š x D) s postoljem | 465 x 715 x 180 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Google TV |
| Zvuk | 16 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| HDR | Da |
| HDMI 1.4 | 2 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 32"/82 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |