TCL QD MiniLED televizor 65C6KS 4K QD-Mini LED televizor, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, AiPQ procesor, ONKYO 2.1 Hi-Fi sistem, HVA panel, Ultra tanki dizajnID EK000859766
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.599,00 KM
- Cijena
- 1.199,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Precizniji kontrast i bolji detalji u svakoj sceni
TCL C6KS koristi naprednu obradu osvjetljenja kako bi poboljšao prikaz tamnih i svijetlih dijelova slike. Rezultat su realističniji kontrast, jasniji detalji i prirodniji prikaz sadržaja.
Više od milijardu nijansi živih boja
TCL QLED koristi kvantne kristale koji pomažu u prikazu bogatih, preciznih i živopisnih boja. U kombinaciji s naprednim pozadinskim osvjetljenjem, svaki kadar donosi bolju svjetlinu, dublje nijanse i realističnije iskustvo gledanja.
Navedeni podaci mogu varirati zavisno od testnog okruženja, standarda mjerenja i veličine modela.
Zvuk iznad očekivanja
Način rada za uštedu energije
Zeleni način rada za uštedu energije integriše funkcije kao što su svjetlina, adaptivna svjetlina, dinamička svjetlina i automatsko podešavanje kada je uređaj neaktivan.
Brze postavke
Često korištene sistemske postavke možeš lakše dodati, rasporediti i koristiti, što upravljanje televizorom čini jednostavnijim i praktičnijim.
Virtualizirani 3D zvuk
DTS Virtual:X stvara obuhvatan zvuk koji djeluje kao da dolazi iznad, pored i iza vas. Tako se postiže bogatije i impresivnije audio iskustvo u bilo kojoj prostoriji.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 0 kom |
| VESA standard | 300 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1670 mm x 56,7 mm x 960 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1670 mm x 341 mm x 1028mm |
| Bluetooth | Da |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |