TCL LED televizor 50V6B, 4K HDR, Google OSHDR10, Smart TV, Android OS, Game Master 2.0, Dolby Audio, HDMI 2.1ID EK000697878
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 799,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
TCL LED 4K HDR TV 50V6B
Otkrijte TCL V6B seriju - savršen spoj elegancije i performansi. Ovaj pametni TV donosi izvanrednu kvalitetu slike s 4K HDR Pro tehnologijom, koja pruža živopisne boje i oštre detalje koji će vas ostaviti bez daha.
Poboljšan kontrast, boje i detalji
4K HDR pruža vrhunsko iskustvo s upečatljivom svjetlinom, iznimnim detaljima u sjeni i živim bojama. Sjednite mirno i uživajte u nevjerojatnim detaljima slike kao što su tvorci filma zamislili.

S Dolby Vision podrškom, TCL V6B serija pruža iznimno realističan prikaz slike, gdje svaki kadar oživljava s nevjerojatnom dubinom i bogatstvom boja. Uz Micro Dimming Pro tehnologiju, uživajte u izvanrednom kontrastu i crnim tonovima koji su duboki kao noć.

Filmski zvuk kod kuće
TCL V6B serija nudi audio iskustvo koje je jednako impresivno kao i njegova slika. Osjetite svaki ton s kristalno čistom jasnoćom i uronite u zvuk koji vas okružuje.

Optimizirano gaming iskustvo
Za gamere je TV s brzim odzivom jednako važan kao i kvalitet slike. Zahvaljujući HDMI 2.1 i ALLM tehnologiji, automatski ćete uživati u najnižoj latenciji i optimalnim postavkama slike za gaming.

GOOGLE TV
Otkrijte nove filmove i serije iz svojih pretplata i sadržaja koji vam je dostupan. Prijedlozi na temelju onoga što ste gledali i onoga što vas zanima olakšavaju pronalaženje sljedećeg favorita.

Elegantan dizajn bez okvira
Bez okvira s prednje strane za maksimalni ekran i bolji vizualni doživljaj.


TCL V6B serija - za one koji traže vrhunsku kvalitetu slike i zvuka u svom domu. Doživite budućnost televizije već danas.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | Miracast & Google Cast (Chromecast) | Micro Dimming | Edgeless Design | Game Master 2.0 | Google Assistant | Google TV | Netflix | Youtube | Amazon Prime | Disney+ |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 13.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 644 mm x 1111 mm x 8-54 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 684 mm x 1111 mm x 257 mm |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |