Sony LED televizor KD65X82KAEP, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, 4K X-Reality Pro, Triluminos Pro zaslon, CrniID EK000569708
Sony LED televizor KD65X82KAEP, 4K Ultra HD, Smart TV, Google TV, 4K X-Reality Pro, Triluminos Pro zaslon, CrniID: EK000569708
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.899,00 KM
Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD | Smart TV - Google TV | 4K X-Reality PRO | Trilumions Pro |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Sony |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 4K X-Reality Pro | Alexa | Apple Airplay | Apple Homekit | Chromecast built-in | Dynamic Contrast Enhancer | Frame Dimming | Light sensor | Live Color Technology | Object-based HDR remaster | Triluminos Pro Display | Voice command |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 22.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 836 mm x 1452 mm x 72 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 908 mm x 1452 mm x 325 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | IPS |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 1 kom |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |