Sony LED televizor KD55XH9077SAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, X1 HDR procesor, SiviID EK000374096
Sony LED televizor KD55XH9077SAEP, 4K Ultra HD, Android, Smart, X1 HDR procesor, SiviID: EK000374096
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.549,95 KM
Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD | Smart TV - Android | Osvježenje slike: 120 Hz | Pogodan za PlayStation 5 |
Saznaj više
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
5 GODINA GARANCIJE
Budite sigurni sa odabirom Sony LED televizora jer kupovinom ovog televizora ostvarujete 5 (2+3) godina garancije! VAUČER za produženje garancije stiže uz kupljeni televizor. Za produženje garancije uz VAUČER pritisni ovdje. Uživaj 5 godina uz Sony TV.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Sony |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2+3 god |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 2 kom |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |