SAMSUNG QLED televizor QE75Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000802524
SAMSUNG QLED televizor QE75Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000802524
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 3.099,00 KM
- Cijena
- 1.799,90 KM
SAMSUNG QLED televizor QE75Q7FAAUXXH | Dijagonala: 75"/190 cm 4K Ultra HD | Vision AI Smart TV | One UI Tizen | Q4 AI Processor | 60Hz |
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2 |
| VESA standard | 400 x 400 |
| (V x Š x D) bez postolja | 962.4 x 1677.5 x 61.1 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1006.3 x 1677.5 x 325 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |