SAMSUNG QLED televizor QE55Q7F2AUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000721128
SAMSUNG QLED televizor QE55Q7F2AUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000721128
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 899,90 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
854,90 KM
SAMSUNG QLED televizor QE55Q7F2AUXXH | Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | HDR10+ | Q4 AI Procesor
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Q4 AI Processor, 100% volumena boja sa Quantum Dot, One UI Tizen, Samsung Knox sigurnost |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 11.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 710.8 x 1234.1 x 60.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 758 x 1234.1x 237 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |