SAMSUNG QLED televizor QE55LS03FAUXXH, The Frame, Vision AI Smart TV, HDR 10+, NQ4 AI Gen2 ProcesorID EK000841578
SAMSUNG QLED televizor QE55LS03FAUXXH, The Frame, Vision AI Smart TV, HDR 10+, NQ4 AI Gen2 ProcesorID: EK000841578
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.499,00 KM
- Cijena
- 1.999,90 KM
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 708.8 mm x 1237.9 mm x 24.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 743.4 mm x 1237.9 mm x 227.8 mm |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |