SAMSUNG QLED televizor QE43Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000841580
SAMSUNG QLED televizor QE43Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000841580
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.099,00 KM
- Cijena
- 699,90 KM
Dostavljamo već od 09.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 1 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 561.4 mm x 967.5 mm x 59.7 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 609.7 mm x 967.5 mm x 191 mm |
| Bluetooth | Da |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |