SAMSUNG OLED televizor QE65S90FATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen OS, NQ4 AI Gen3 procesorr, Motion Xcelerator pri 144 Hz, grafitno crniID EK000841571
SAMSUNG OLED televizor QE65S90FATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen OS, NQ4 AI Gen3 procesorr, Motion Xcelerator pri 144 Hz, grafitno crniID: EK000841571
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 4.499,00 KM
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | NQ4 AI Gen3 procesor Naš najmoćniji 4K procesor koji pokreće vještačka inteligencija, 4K AI Upscaling Pro, OLED HDR+ Snažna osvijetljenost i dublji kontrasti, Motion Xcelerator 144Hz Uživajte u glatkom prikazu pokreta u igrama do 144 Hz. |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 22.7 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 831.7 mm x 1444.3 mm x 39.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 896.7 mm x 1444.3 mm x 265.2 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 2 kom |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |