SAMSUNG Neo QLED televizor QE75QN90FATXXH, , 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen3 procesor, Neo Quantum HDR+, Motion Xcelerator 165Hz, Titanijum crna ,ID EK000822654
SAMSUNG Neo QLED televizor QE75QN90FATXXH, , 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen3 procesor, Neo Quantum HDR+, Motion Xcelerator 165Hz, Titanijum crna
,ID: EK000822654
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 6.999,00 KM
- Cijena
- 3.799,90 KM
SAMSUNG Neo QLED televizor QE75QN90FATXXH | Dijagonala: 75"/190 cm 4K Ultra HD | Smart TV | Neo Quantum HDR+ | Dolby Atmos | 165Hz |
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 400 x 400 |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 39.7 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 957.4 mm x 1670.0 mm x 27.7 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1017.2 mm x 1670.0 mm x 301.2 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NEO QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |