SAMSUNG MiniLED televizor UE85M70HAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, Mini LED procesor 4K, Titan crnaID EK000857368
SAMSUNG MiniLED televizor UE85M70HAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, Mini LED procesor 4K, Titan crnaID: EK000857368
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
Dostavljamo već od 19.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Ostalo | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 957.8 mm x 1668.1 mm x 77 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1007.9 mm x 1668.1 mm x 280 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |