SAMSUNG LED televizor UE75U8092FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID EK000859769
SAMSUNG LED televizor UE75U8092FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID: EK000859769
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.999,00 KM
- Cijena
- 1.399,90 KM
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 1 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1668.1 mm x 957.8 mm x 77 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1668.1 mm x 1005.9 mm x 280 mm |
| Bluetooth | Da |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |