SAMSUNG LED televizor UE65U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, One UI Tizen , MetalStream Dizajn , CrniID EK000859765
SAMSUNG LED televizor UE65U7022FKXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, One UI Tizen , MetalStream Dizajn , CrniID: EK000859765
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 999,90 KM
Dostavljamo već od 02.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 1 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1444.1 mm x 831.2 mm x 76.8 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1444.1 mm x 882.2 mm x 222 mm |
| Bluetooth | Da |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |