SAMSUNG LED televizor UE55U8092FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID EK000860296
SAMSUNG LED televizor UE55U8092FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID: EK000860296
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 699,90 KM
Dostavljamo već od 29.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Crystal Procesor 4K | HDR | UHD zatamnjivanje | 4K Upscaling | Motion Xcelerator | Color Booster | Mega Contrast | SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote | Mobilni na TV, Preslikavanje zvuka, Bežični TV uključen | Zvučni opis, Meni za zumiranje i tekst, Visoki kontrast, Vidite boje, Inverzija boja, Nijanse sive, Isključena slika, Automatsko uvećanje | |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 9.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1224.6 x 707.8 x 76.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1224.6 x 759.1 x 199 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |