SAMSUNG LED televizor UE50AU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Motion Xcelerator, CrniID EK000501885
SAMSUNG LED televizor UE50AU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, Motion Xcelerator, CrniID: EK000501885
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 949,00 KM
Dijagonala: 50"/127 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen 6.0 | Crystal 4K procesor | Netflix, Youtube |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Tap View | PC on TV | Q-Symphony tehnologija | Motion Xcelerator | Crystal 4K procesor | PurColor tehnologija | PQI (indeks kvalitete slike): 2000 | HDR 10+ | HLG (Hybrid Log Gamma) | Prepoznavanje svjetline | Micro Dimming: UHD zatamnjenje | Filmmaker Mode (FMM) | Adaptive Sound tehnologija | Dolby Digital Plus | Podrška za aplikaciju SmartThings | Tap View | Mobitel na TV – zrcaljenje, DLNA | EPG | ConnectShare™ (USB 2.0) | MBR Support | IPv6 Support |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 10.3 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 656.3 mm x 1112.2 mm x 80.1 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 723.8 mm x 1112.2 mm x 251.7 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A+ |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
