SAMSUNG LED televizor UE43U8072FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID EK000802520
SAMSUNG LED televizor UE43U8072FUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, MetalStream Dizajn, HDR 10+, Crystal Procesor 4K, CrniID: EK000802520
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Samo do 04.05. u 9h - ostvarite dodatnih 5% popusta u košarici na odabrane Villager, Lenovo i Samsung proizvode!
Ponudu pogledajte ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 899,00 KM
- Cijena
- 529,90 KM
-5% u košarici
Cijena sa obračunatim popustom
Cijena za prvih 100 kupaca
503,40 KM
SAMSUNG LED televizor UE43U8072FUXXH | Dijagonala: 43"/109 cm 4K Ultra HD | Smart TV, Tizen | HDR 10+ | Crystal Procesor 4K |
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Kristalni procesor 4K, MetalStream Dizajn, One UI Tizen, Samsung Knox sigurnost |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 6.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 957.8 x 558.8 x 76.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 957.8 x 609 x 157 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |
| Bixby | Da |