Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
2.099,00 KM
Cijena
1.799,90 KM
PHILIPS QLED televizor 75PUS8510/12 | Dijagonala: 75"/190 cm | 4K Ultra HD | Titan OS Smart TV | Ambilight | Pixel Precise Ultra HD  Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
5 GODINA GARANCIJE!
Klikni ovdje za registraciju.
Promocija važi za period kupovine 16.02. do 31.07.2026.godine.
Tip proizvoda Televizori
Brand Philips
Boja Crna
Garancija 2 god
Ostalo 22.34 kg
VESA standard 400 x 300
USB 2.0 2 kom
Bluetooth Da
Osvježavanje slike [Hz] 60 Hz
Energetska klasa G
Operativni sistem Titan OS
Zvuk 20 W
WiFI ugrađen Da
TV tuner DVB-T2/C/S2
Tehnologija QLED
Rezolucija 3840 x 2160 (4K)
Osvjetljenje Direktno
Kompozitni ulaz Da
Komponentni ulaz Da
HDR Da
HDMI 2.0 4 kom
Google Assistant Da
Ethernet ulaz Da
Dijagonala 75"/190 cm