Philips OLED televizor 55OLED770, 4K Titan Smart OS; 4K Ultra HD OLED 120 Hz, Ambilight TV, P5 AI Perfect Picture Engine, HDR10+ ,DOLBY ATMOS i DTS:X , Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBOID EK000738584
Philips OLED televizor 55OLED770, 4K Titan Smart OS; 4K Ultra HD OLED 120 Hz, Ambilight TV, P5 AI Perfect Picture Engine, HDR10+ ,DOLBY ATMOS i DTS:X , Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBOID: EK000738584
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 2.499,00 KM
- Cijena
- 1.999,90 KM
Philips 55OLED770 4K | Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD | Ambilight TV | VRR-u od 120 Hz | P5 AI Perfect Picture Engine
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 GODINA GARANCIJE!
Kupovinom ovog PHILIPS televizora ostvaruješ dodatne 3 godine garancije, ukupno 5 godina! Kako bi ostvario dodatnu garanciju potrebno je da registruješ svoj televizor.
Klikni ovdje za registraciju.
Promocija važi za period kupovine 16.02. do 31.07.2026.godine.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 4K OLED. 120 Hz, AMBILIGHT TV, P5 AI perfect picture engine, Dolby Vision i Dolby Atmos |
| Ambilight | Da |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Težina | 17.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 708 x 1228 x 58 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 728 x 1228 x 240 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Operativni sistem | Titan OS |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 2 kom |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
| Alexa | Da |